Zioła na drogi moczowe kamica moczanowa
Zioła na drogi moczowe kamica moczanowa
Kam moczanowa - nowa nazwa dla mieszanki Kamica nerkowa moczanowa Zielarnia Suwalska 450g
Mieszanka ziół oparta na recepturze o. Klimuszki Kamica moczanowa
KAM moczanowa 450g Zielarnia Suwalska wg o. Klimuszki Dawniej Kamica nerkowa moczanowa
46,99 zł w tym VAT
Z440
12300075

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki KAMICA NERKOWA MOCZANOWA na KAM MOCZANOWA. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Mieszanka Zielarni Suwalskiej Kamica moczanowa to sposób na kamienie nerkowe, które powstają wskutek osadzania się w nerkach nadmiaru kwasu moczowego. Jeśli:
- pH Twojego moczu jest niskie (czyli mocno kwaśne) i Twój organizm mocno zakwaszony,
- wydalasz niewielkie objętościowo ilości moczu,
jesteś w grupie ryzyka, ponieważ środowisko kwaśne sprzyja wytrącaniu się kamieni moczanowych. Skutecznie dobrane zioła na drogi moczowe - zobacz poniżej, jak działają zioła użyte do sporządzenia mieszanki Kamica moczanowa Zielarni Suwalskiej.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • zwiększenie ilości wydalanego moczu
  • łatwiejsze oddawanie moczu
  • oczyszczanie dróg moczowych ze złogów i zapobieganie tworzeniu się nowych
  • niwelowanie stanów zapalnych w drogach moczowych
  • odkażenie dróg moczowych
  • odkwaszenie organizmu

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu. Kopiastą łyżkę stołową ziół zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem min. 30 min.

Składniki w równych proporcjach: Mącznica liść – Arctostaphylos uva-ursi, Nawłoć ziele – Solidago virgaurea, Brzoza liść – Betula pendula, Kocanka kwiatostan – Helichrysum arenarium, Fiołek trójbarwny ziele – Viola tricolor, Wilżyna korzeń – Ononis spinosa, Kukurydza znamiona – Zea mays, Mniszek lekarski korzeń – Tataxacum officinale, Fasola naowocnia – Phaseolus vulgaris.

Opis szczegółowego działania ziół zastosowanych w mieszance Zielarnia Suwalska Kamica moczanowa: 

Mącznica liść – zawiera związek odkażający drogi moczowe (arbutyna), radzi sobie nawet z antybiotykoopornymi bakteriami zasiedlającymi układ moczowy. Pomaga przy już istniejących zakażeniach, zapobiega kolejnym.

Nawłoć ziele –  pomoc przy wszelkich zakażeniach dróg moczowych: sprawnie reaguje na stan zapalny, oczyszcza z toksyn i kamieni. Działa moczopędnie, przeciwzapalnie i przeciwskurczowo. Pomaga m.in. przy zapaleniu nerek i kamicy nerkowej.

Brzoza liść – działa moczopędnie, pobudza nerki do pracy - pomaga wypłukać z nich osad i pozbyć się bakterii wywołujących zakażenia.

Kocanka kwiatostan – ma działanie moczopędne i bakteriobójcze.

Fiołek trójbarwny ziele – dzięki działaniu moczopędnemu  i napotnemu oczyszcza organizm, w tym drogi moczowe.

Wilżyna korzeń – pomocna przy skąpomoczu, stanach zapalnych nerek i pęcherza.

Kukurydza znamiona – do stosowania przy kamicy, kolce nerkowej  (pomaga w wypłukiwaniu złogów moczanowych), zapaleniu nerek i pęcherza moczowego,. Działa moczopędnie, ułatwia oddawanie moczu (lekko rozkurcza drogi moczowe)

Mniszek lekarski korzeń – moczopędny, pomaga rozpuścić kamienie moczanowe; działa rozkurczowo i moczopędnie.

Fasola naowocnia – działa moczopędnie, pomocna przy skąpomoczu, chorobach nerek i kamicy moczowej.

Zawartość opakowania: 450 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Zioła na drogi moczowe kamica moczanowa - Zielarnia Suwalska mieszanka wg o. Klimuszki 450g

Zioła odkażające drogi moczowe

Poza tym, że mieszanka działa zapobiegająco na kamienie moczowe, to w kompozycji zostały zawarte zioła odkażające drogi moczowe. Należą do nich: liść mącznicy, który zawiera bardzo silny związek odkażający. Działanie odkażające na drogi moczowe ma również liść brzozy i kwiatostan kocanki.

Zioła rozkurczowe i przeciwzapalne

W przypadku tworzenia się kamieni nerkowych niezbędne są składniki o działaniu spazmolitycznym. Zioła rozkurczowe na drogi moczowe to: ziele nawłoci, znamiona kukurydzy i korzeń mniszka lekarskiego - pomagają w rozluźnieniu mięśni, dzięki czemu ułatwiają wydalenie kamieni. W tym procesie niezbędne są również zioła przeciwzapalne na drogi moczowe, niwelują stan zapalny i ograniczają ból. Należą do nich: nawłoć, korzeń wilżyny i znamiona kukurydzy.

Parametry

Postać suplementu: susz

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu