Zioła na hemoroidy
Zioła na hemoroidy
Hemoroziel 200g Zielarnia Suwalska - nowa nazwa dla mieszanki Hemoroidy
Receptura wg Ojca Klimuszki i jego mieszanki Żylaki odbytu - hemoroidy
Hemoroziel 200g Zielarnia Suwalska wg przepisu Ojca Klimuszki Dawniej Hemoroidy
45,99 zł w tym VAT
Z396
12300174

Zielarnia Suwalska posiada w ofercie gotową mieszankę ziołową na hemoroidy, która złagodzi dolegliwości z nimi związane:
Koper włoski - działa rozkurczowo i przeciwzapalnie
Kruszyna pospolita - zapewnia prawidłową pracę przewodu pokarmowego, przyspiesza trawienie -  delikatnie przeczyszcza.
Krwawnik pospolity - niezbędne zioło do hamowania drobnego krwawienia żylaków odbytu. Działa też przeciwzapalnie i ściągająco.
Rdest ostrogorzki - działa przeciwkrwotocznie, odkażająco i przeciwobrzękowo. Wzmacnia naczynia.
Rumianek pospolity - łagodzi i regeneruje.
Śliwa tarnina i tasznik pospolity - delikatnie przeczyszcza. Uszczelnia naczynia, działa przeciwzapalnie i lekko przeciwbólowo. Skutecznie dobrane zioła na hemoroidy.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki HEMOROIDY na HEMOROZIEL. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Twoje cele:

  • szczelniejsze naczynia krwionośne
  • zmniejszenie hemoroidów
  • zatrzymanie zakażeń bakteryjnych
  • lepsza perystaltyka
  • sprawne wypróżnianie - bez zaparć

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżkę stołową zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na minimum 30 min. Pić 3 razy dziennie po szklance naparu.

Składniki mieszanki na hemoroidy: Koper włoski owoc – Foeniculum vulgare,Kruszyna pospolita kora – Frangula alnus, Krwawnik pospolity ziele – Achillea millefolium, Melisa lekarska liść- Melissa officinalis, Mięta pieprzowa liść – Mentha piperita, Rdest ostrogorzki ziele – Persicaria hydropiper, Rumianek pospolity koszyczek – Matricaria chamomilla, Śliwa tarnina kwiat – Prunus spinosa, Tasznik pospolity zieleń – Capsella bursa pastoris.

Zawartość opakowania: 200g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.
Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska 

Zioła na Hemoroidy Zielarnia Suwalska - mieszanka ziołowa wg przepisu Ojca Klimuszki 200g

***

Gotowa mieszanka ziół na hemoroidy

Gotowe mieszanki ziołowe na hemoroidy to wygodne rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie zajmują się ziołolecznictwem i potrzebują szybkich i łatwych sposobów na dbanie o swoje zdrowie. Proponowana mieszanka ziół na hemoroidy działa wielokierunkowo, ponieważ łagodzi podrażnienia i obrzęki, odkaża, wzmacnia naczynia krwionośne, dzięki czemu znacząco zmniejsza krwawienia,

Jakie zioła na hemoroidy - leczenie

Jakie skuteczne zioła na hemoroidy? Zioła zgodnie z polskim prawem nie są uznawane za leki. Ciekawe, biorąc pod uwagę naprawdę silne działanie niektórych z nich. I skuteczne! Mieszanki ziołowe potrafią poprawić stan w wielu przypadłościach! Leczenie hemoroidów ziołami również przynosi znaczące efekty - świadczą o tym opinie klientów.

Skuteczne zioła na hemoroidy zewnętrzne

W przypadku hemoroidów zewnętrznych niezmiernie ważna jest profilaktyka. Jest wiele zaleceń, które pomogą uniknąć II, III i IV stopnia choroby hemoroidalnej:

- unikanie parcia przy oddawaniu stolca i zbyt długiego przesiadywania na toalecie,
- zapobieganie zaparciom i biegunkom (bardzo przydadzą się Suplementy diety probiotyki - w kapsułkach lub w płynie, które regulują stan flory bakteryjnej jelit i proces wypróżniania się),
- stosowanie diety bogatej w błonnik (sprawdź produkt Młody jęczmień Aliness - nie tylko dostarcza błonnika, ale zapobiega zaparciom i wzmacnia naczynia krwionośne!),
- dbanie o odpowiednie nawodnienie (przeczytaj: Jak szybko i prawidłowo nawodnić organizm),
- zachowanie właściwej aktywności fizycznej,
- unikanie podnoszenia ciężkich przedmiotów,
- redukcja masy ciała w przypadku otyłości (zobacz: Otyłość Zielarnia Suwalska - mieszanka ziołowa, która przyspieszy przemianę materii, ureguluje wypróżnienia i pomoże zapanować nad poziomem glukozy).

Jeżeli poszukujesz ziół na hemoroidy zewnętrzne, rozważ stosowanie nasiadówek z kory dębu oraz kasztanowca.

Skuteczne zioła na hemoroidy wewnętrzne

Hemoroidy wewnętrzne, inaczej guzki krwawnicze charakterystyczne dla I stopnia choroby hemoroidalnej, wrażliwe są na ból i temperaturę. Skuteczne zioła na hemoroidy powinny działać przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i najlepiej - również przeciwbólowo. Te warunki spełnia mieszanka Zielarni Suwalskiej Hemoroidy.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu