Zioła na oczyszczanie nerek - autorska mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g
Zioła na oczyszczanie nerek - autorska mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g
Nerki Zielarnia Suwalska - autorska mieszanka 250g
Nerki 250g Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół
48,99 zł w tym VAT
Z404
11100249
Obecnie brak na stanie

Zielarnia Suwalska przygotowała mieszankę 14 ziół, które kompleksowo dbają o nerki i przy okazji o pozostałe elementy dróg moczowych. Zioła na oczyszczanie nerek wykazują następujące działanie:
- moczopędne (cykoria, nawłoć, pokrzywa, wilżyna, koper włoski, skrzyp polny),
- oczyszczające i odkażające nerki (cykoria, mącznica, nawłoć, pokrzywa, jałowiec, mniszek, pietruszka),
- usuwanie piasku i kamieni (łopian, mącznica, wilżyna, znamiona kukurydzy),
- wspomagają leczenie stanów zapalnych (mącznica, vilcacora, wilżyna, znamiona kukurydzy, skrzyp polny).

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • oczyszczenie nerek i dróg moczowych ze złogów, toksyn, piasku i kamieni
  • skuteczniejsza filtracja
  • usuwanie nadmiaru wody z organizmu
  • koniec ze stanami zapalnymi

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: 3 łyżki stołowe zalewamy co najmniej 0,5 litra wody i gotujemy ok. 10 minut na wolnym ogniu. Uzyskany odwar popijamy małymi łykami przez cały dzień. Podczas kuracji należy przyjmować duże ilości płynów.

Składniki: Cykoria podróżnik ziele – Cichorium intybus, Łopian większy korzeń – Arctium lappa, Mącznica lekarska liść – Arctostaphylos uva-ursi, Nawłoć pospolita ziele – Solidago virgaurea, Pokrzywa zwyczajna korzeń – Urtica dioica, Prawoślaz lekarski korzeń – Althaea officinalis, Czepota puszysta kora (Vilcacora) – Uncaria tementosa, Wilżyna ciernista korzeń – Ononis spinosa, Jałowiec pospolity owoc – Juniperus communis, Koper włoski owoc – Foeniculum vulgare, Kukurydza zwyczajna znamiona – Zea mays, Mniszek lekarski liść – Taraxacum officinale, Pietruszka zwyczajna korzeń i liść – Petroselinum crispum, Pokrzywa zwyczajna liść – Urtica dioica, Skrzyp polny ziele – Equisetum arvense

Zawartość opakowania: 250 g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.
Mieszanka przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Producent: Zielarnia Suwalska

 

Zioła na oczyszczanie nerek - autorska mieszanka Zielarni Suwalskiej 250g

***

Inne informacje:

Zielarnia Suwalska posiada wiele mieszanek dedykowanych konkretnym schorzeniom. Składy są bogate, aby kompleksowo uderzyć w problem: działają wielopłaszczyznowo. Podobnie jest z produktem Zielarni Suwalskiej Nerki.
Warto zapoznać się z działaniem innych mieszanek Zielarni Suwalskiej, które poprawiają funkcjonowanie układu moczowego:

Zielarnia Suwalska Pęcherz

Zielarnia Suwalska Dna Moczanowa

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany innymi produktami wspierającymi zdrowie pęcherza, cewki moczowej, moczowodów i nerek, zachęcamy do zapoznania się z Suplementami na układ moczowy

Zioła na torbiele nerek

Wszelkie torbiele, w tym torbiele nerek muszą być monitorowane przez specjalistów. Sposób postępowania i ewentualnego leczenia zależy od struktury i charakteru torbieli. Często zdarza się, że torbiele bywają wykrywane przypadkowo podczas rutynowych badań i nie niosą ze sobą zagrożenia, ale bywa i tak, że dają już objawy chorobowe. Nie bagatelizuj obecności torbieli - monitoruj ich stan. Jeżeli Twój stan na to pozwala, zwróć również uwagę na naturalny sposób oczyszczania organizmu, który często pomaga zmniejszeniu lub wchłonięciu się torbieli.

Torbiele nerek leczenie naturalne

Naturalne leczenie opiera się m.in. na stosowaniu mieszanek ziołowych, które mają za zadanie oczyścić organizm, odkazić, wyciszyć stany zapalne i usunąć złogi.  Takie zadania spełnia proponowana mieszanka Zielarni Suwalskiej Nerki. Nie jest to jednak produkt dedykowany na leczenie torbieli nerek - do tej pory nie opracowano skutecznego lekarstwa, więc wszystkie działania mają charakter wspomagający i łagodzący objawy.

Torbiel nerki leczenie ziołami

Tak jak wyżej zostało stwierdzone, leczenie ziołami torbiela nerki nie zostało potwierdzone. Natomiast torbiele bywają różne, mają różne przyczyny i charaktery, dlatego nikt nie wyklucza faktu, że zioła mogą pomóc w jego wchłonięciu.

Zioła na zwapnienie nerek

Niewydolność nerek może mieć wiele przyczyn. Podobnie zresztą jak i zwapnienie nerek. W przypadku wykrycia zwapnień w nerkach konieczna jest dalsza diagnoza w celu ustalenia, co mogło doprowadzić do ich wystąpienia. Istotna jest również lokalizacja zwapnień, ich wielkość, objawy towarzyszące. Inna jest bowiem sytuacja osoby z prawidłową czynnością nerek, a inna w przypadku zaobserwowanych wcześniej zaburzeń pracy nerek.

Zioła na zwapnienie nerek powinny regulować gospodarkę wapniowo-fosforanową organizmu. Proponowana mieszanka Zielarni Suwalskiej Nerki wykazuje działanie ogólne, bez wskazania na typ złogów.

Zioła na niewydolność nerek

Zielarnia Suwalska, producent mieszanki na nerki, zaznacza, że zioła nie są lekiem i nie mogą być jako takie traktowane. Dlatego leczenie ziołami niewydolności nerek powinno być traktowane jako wsparcie terapii. Zawarte w mieszance składniki to doskonałe zioła oczyszczające nerki, natomiast nic nie zastąpi konsultacji ze specjalistą.

Mieszanka ziół na nerki

Zielarnia Suwalska proponuje kompleksowe podejście do oczyszczania elementów układu moczowego. Mieszanka ziół na nerki skoncentrowana jest ewidentnie na niewydolność nerek. Mieszanka, poprzez zwiększone działanie moczopędne, działa oczyszczająco i odkażająco na nerki. Pomaga usunąć zalegające złogi i wyciszyć stany zapalne w drogach moczowych.

Na oczyszczanie nerki - wspomaganie

Zioła oczyszczające to sposób na wspomaganie nerki w jej podstawowych funkcjach. Jeżeli obecne są złogi, kamienie lub stan zapalny, nerka traci wydolność. Dlatego tak ważny jest proces detoksykacyjny. W tej mieszance funkcję oczyszczającą pełnią następujące zioła: cykoria, mącznica, nawłoć, pokrzywa, jałowiec, mniszek lekarski, pietruszka.

Oczyszczanie nerek z toksyn 

Oczyszczenie nerek z toksyn (i przy tym całego ciała!) to podstawowy proces, który umożliwia zdrowe funkcjonowanie organizmu. Proponowana wyżej mieszanka umożliwia oczyszczanie nerek ziołami, pamiętajmy jednak, że efekty odczuwalne są przy regularnym spożywaniu naparów.

Niewydolność nerek naturalne leczenie ziołami

Niewydolność nerek może mieć różne podłoże i podstawową sprawą jest diagnoza. W takim przypadku najbezpieczniej pozostawać pod opieką specjalisty, a naturalne leczenie ziołami niewydolności nerek traktować jako wsparcie terapii.

Na piasek w nerkach

Na piasek w nerkach sprawdzą się zioła moczopędne oraz takie, które rozbijają i usuwają złogi pod postacią kamieni i piasku: łopian, mącznica, wilżyna, znamiona kukurydzy.

Na zapalenie i wzmocnienie nerek

Jeżeli wiesz, że zapalenie dróg moczowy ma u Ciebie charakter nawracający, nie czekaj - działaj profilaktycznie. Proponowana mieszanka działa na zapalenie i wzmocnienie na nerek. Dlatego warto z niej korzystać regularnie, nie tylko w przypadku wystąpienia już zapalenia.

Jakie zioła na mocny ból nerek?

Zioła na ból nerek swoje działanie opierają na właściwościach przeciwzapalnych. Należą do nich: mącznica, vilcacora, wilżyna, znamiona kukurydzy, skrzyp polny.

Ból nerek

Ból nerek może mieć różne przyczyny. Jeżeli wiesz, że w Twoim przypadku spowodowany jest zapaleniem, istnieje bardzo duża szansa, że mieszanka Zielarni Suwalskiej Nerki pomoże Ci, ponieważ wykazuje wszystkie niezbędne działania: zwiększa poziom wydalanego moczu, odkaża i oczyszcza, usuwa złogi i zmniejsza dolegliwości związane ze stanem zapalnym. Pamiętaj jednak, że zioła nie są traktowane jako lekarstwo - jeżeli stan się utrzymuje lub pogarsza, konieczna jest kontrola u specjalisty!

Zioła na nerki

Zioła na nerki to naturalny sposób wsparcia narządu filtracyjnego w jego sprawnej pracy. Pamiętajmy jednak, że kuracja ziołami na nerki, jak i każda inna ziołowa kuracja, powinna odbywać się regularnie i trwać przynajmniej 2 miesiące, a nie do ustąpienia pierwszych objawów. Należy mieć też na uwadze, że zioła na nerki, pomimo swojego działania, stanowią wsparcie w kuracji. Jeśli dokuczają Ci poważne schorzenia, np. zwapnienie nerek, konieczna jest opieka specjalisty nefrologa.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu