Mieszanka prebiotyczna Zielarnia Suwalska 200 g
Mieszanka prebiotyczna Zielarnia Suwalska 200 g
MIESZANKA PREBIOTYCZNA 200g Zielarnia Suwalska autorska mieszanka ziół
39,99 zł w tym VAT
Z434
11100041

Co to jest prebiotyk?
Prebiotyk to naturalny składnik żywności, który pobudza rozwój korzystnej flory bakteryjnej jelit. W odróżnieniu od probiotyku nie zawiera żadnych mikroorganizmów (np. bakterii). Prebiotyk nie jest trawiony - wykazuje oporność na enzymy trawienne.

Po co stosujemy prebiotyk?
Prebiotyk zawiera w sobie substancje, które stymulują pożyteczne bakterie zasiedlające jelita do wzrostu i działania -  dzięki temu poprawia się stan mikrobiomu i naszego zdrowia. 

Mieszanka Prebiotyczna Zielarni Suwalskiej to najskuteczniejsze zioła na zaparcia. Przeczytaj poniżej o działaniu każdego ze składników:

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • prawidłowa praca układu trawiennego
  • większa produkcja soków trawiennych
  • uaktywnienie i zwiększenie pożytecznych bakterii w jelitach
  • łatwiejsze trawienie 
  • regulacja wypróżnień (brak zaparć)
  • odtruwanie organizmu po przyjmowaniu antybiotyków, chemii i lekarstw
  • usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii (przy dnie moczanowej i gośćcu).

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: kopiastą łyżeczkę proszku rozpuścić w połowie szklanki wody - wymieszać i wypić. Popić kolejną szklanką wody. Stosować dwa razy dziennie przed posiłkami. Alternatywnie mieszankę można dodawać do dań, soków, wypieków itp.

Składniki: Cykoria podróżnik korzeń – Cichorium intybus, Mniszek lekarski korzeń – Taraxacum officinale, Perz właściwy kłącze – Elymus repens, Słonecznik bulwiasty bulwa – Helianthus tuberosus

Opis działania składników Mieszanki Prebiotycznej Zielarni Suwalskiej:

Cykoria podróżnik korzeń – ułatwia trawienie i zapobiega zaparciom: pobudza produkcję soków trawiennych. Pomocna też przy wzdęciach i problemach trawiennych.

Mniszek lekarski korzeń – korzystnie wpływa na mikroflorę bakteryjną jelit, ma właściwości prebiotyczne, ułatwia trawienie.

Perz właściwy kłącze – odtruwa organizm i zwiększa wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii, np.:
- po zatruciach pokarmowych,
- po kuracjach antybiotykowych,
- po stosowaniu chemioterapeutyków,
- w reumatoidalnym zapaleniu stawów (RZS),
- przy dnie moczanowej (skaza moczanowa, podagra).
Zawiera wiele związków prebiotycznych, które działają korzystnie na florę bakteryjną jelit. 

Słonecznik bulwiasty bulwa (topinambur) - pomocny przy zaburzeniach trawiennych. Zawiera wysoki poziom inuliny - prebiotyku, który:
- zwiększa korzystną mikroflorę przewodu pokarmowego,
- niweluje zaparcia,
- usuwa szkodliwe metabolity,
- obniża ryzyko wystąpienia raka jelita grubego.
Ponadto pomaga w odchudzaniu, w obniżaniu poziomu cholesterolu.

Zawartość opakowania: 200g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Najskuteczniejsze zioła na zaparcia MIESZANKA PREBIOTYCZNA ZIELARNIA SUWALSKA 200g

Jakie  zioła na przeczyszczenie?

Zioła na przeczyszczenie mogą działać gwałtownie. Z kolei w tym produkcie mamy do czynienia ze składnikami o właściwościach prebiotycznych. Stosowanie zgodnie z zaleceniami pomoże uzyskać należyte efekty. Lepiej regularnie oczyszczać niż przeczyszczać.

Dla osób starszych

Proponowana mieszanka może się sprawdzić jako zioła na zaparcia dla osób starszych. Należy jednak zwracać szczególną uwagę na odpowiedni poziom nawodnienia. Odwodnienie to jeden z problemów, który urasta do rangi kwestii społecznej. Seniorzy mają trudności z przyjmowaniem minimalnej wymaganej ilości napojów - bardzo często diagnozowane jest odwodnienie. Wpływa to bezpośrednio na zaparcia u osób starszych, więc najpierw warto skupić się na należytym nawodnieniu, co umożliwi absorpcję wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, a potem, jeśli zajdzie potrzeba, zastosować preparaty ziołowe.

Zatwardzenie leczenie ziołami

Zatwardzenie może być wywołane wieloma czynnikami - począwszy od stresu na złej diecie i odwodnieniu kończąc. Zioła na zatwardzenie to jedno z najlepszych rozwiązań na ten uciążliwy problem, bo... naturalne! Nie ma potrzeby faszerować się lekarstwami, jeśli są dostępne na rynku skuteczne preparaty ziołowe.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 200 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu