Vitadiet Melatonina 1Mg 90 Tab Spokojny Sen
Vitadiet Melatonina 1Mg 90 Tab Spokojny Sen

Melatonina 1mg Vitadiet 90 tabl. pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie

8,20 zł w tym VAT
Z904
5900425004292

Melatonina to hormon, który naturalnie jest produkowany przez organizm w szyszynce. Reguluje rytm dobowy i funkcjonowanie naszego zegara biologicznego. 
Suplement diety ułatwia zasypianie, stosowany przez osoby mające kłopoty z zaśnięciem, przez pracowników pracujących w trybie zmianowym jak i podróżnych, którzy przekraczają strefy czasowe i naturalny zegar biologiczny ulega rozchwianiu - dolegliwość popularnie nazywana jet lag.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), substancja utrzymująca wilgoć– sorbitol*, L-leucyna, melatonina.

Skład w porcji dziennej: melatonina 1 mg.

Sposób użycia: zalecana dzienna porcja do spożycia, niezbędna do uzyskania korzystnego działania to 1 tabletka. Korzystne działanie Melatoniny 1mg Vitadiet występuje w przypadku spożycia 1 mg (1 tabletka) na krótko przed spaniem.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu.

Środki ostrożności: Melatonina 1mg Vitadiet to suplement diety. Nie może byś stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ostrzeżenie: w trakcie przyjmowania produktu nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani obsługiwać urządzeń mechanicznych. Nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i z innymi lekami, w tym roślinnymi.

*Osobom cierpiącym na IBS (zespół jelita drażliwego) nie zaleca się przyjmować sorbitolu - nawet niewielka dawka może spowodować dolegliwości żołądkowe.

Sposób przechowywania: w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Parametry

Postać suplementu: tabletki
Ilość sztuk w opak.: 90
Vege: tak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu