Zioła na Niedoczynność - Zielarnia Suwalska
Zioła na Niedoczynność - Zielarnia Suwalska
Zioła na niedoczynność
Mieszanka ziół wg receptury o. Klimuszki na Wole zwykłe
Niedoczynna 450g Zielarnia Suwalska mieszanka ziołowa wg przepisu o. Klimuszki
49,99 zł w tym VAT
Z469
12300082

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki NIEDOCZYNNOŚĆ na NIEDOCZYNNA. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Niedoczynność tarczycy może mieć wiele powodów. Natomiast ogólny mechanizm choroby sprowadza się do zbyt niskiej produkcji hormonów tarczycy, co z kolei doprowadza do wielu zaburzeń metabolicznych. Mieszanka Zielarni Suwalskiej została opracowana na wsparcie przy tzw. “wolach” występujących jako jeden z możliwych objawów schorzenia, ale ze względu na ogólne właściwości regulujące, zalecana jest również przy Hashimoto.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

 • poprawa samopoczucia
 • zniwelowanie objawów niedoboru hormonów tarczycowych, czyli m.in.:
  - łamliwych włosów,
  - nieregularnych miesiączek,
  - obrzęków podskórnych (obrzęków tkanek) wynikających m.in. z zatrzymywania wody w organizmie,
  - osłabienia, zmęczenia,
  - problemów z koncentracją,
  - problemów skórnych (blada, rogowaciejąca, sucha, zimna skóra),
  - bradykardii zatokowej (spowolnienia pracy serca),
  - zaparć,
  - zwiększenia masy ciała

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Jedną łyżkę stołową zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na min. 30 minut. Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu.

Składniki: w równych proporcjach: Dąb szypułkowy kora – Quercus robur, Jarząb pospolity owoc – Sorbus aucuparia, Kozłek lekarski kłącze – Valeriana officinalis, Lukrecja gładka korzeń – Glycyrrhiza glabra, Orzech włoski liść – Juglans regia, Pokrzywa zwyczajna liść – Urtica dioica, Płucnica islandzka – Cetraria islandica, Rdest ptasi ziele – Polygonum aviculare, Róża dzika owoc – Rosa canina.

Zawartość opakowania: 450 g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

 

Zioła na Niedoczynność - Zielarnia Suwalska Mieszanka ziołowa wg przepisu Ojca Klimuszki 450g

***

Biorąc pod uwagę skutki, jakie niesie ze sobą niski poziom hormonów tarczycy, zastosowane w mieszance zioła na niedoczynność wykazują następujące działanie wspomagające:

Dąb szypułkowy kora – działa antyseptycznie, ściągająco i przeciwzapalnie

Jarząb pospolity owoc – zmniejsza obrzęki wynikające z zatrzymywania wody w organizmie. Działa jak środek moczopędny, rozluźnia masy kałowe. Pobudza przemianę materii i reguluje wypróżnienia. 

Kozłek lekarski kłącze – poprawia stan umysłu, co wpływa bezpośrednio na polepszenie się koncentracji. Reguluje pracę serca. Rozluźnia, zmniejsza ból i skurcze w trakcie menstruacji.

Lukrecja gładka korzeń – poradzi na ciągłe zmęczenie. Poprawia trawienie. Pomaga przy zaburzeniach miesiączkowania.

Orzech włoski liść – pomaga przy zaparciach 

Pokrzywa zwyczajna liść – wzmacnia włosy i paznokcie, działa korzystnie na skórę. Oczyszcza organizm i wzmacnia procesy obronne. 

Płucnica islandzka – usprawnia trawienie, pobudzając wydzielanie śliny, soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego), reguluje wypróżnienia; poprawia kondycję włosów i skóry.

Rdest ptasi ziele – poprawia stan skóry,  funkcjonowanie układu trawiennego i wydalniczego (dba o sprawne usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii).

Róża dzika owoc – wspiera przy zaburzeniach układu trawiennego, reguluje wypróżnienia.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 450 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu