Wrzodziejące zapalenie jelita grubego Zielarnia Suwalska - mieszanka o. Klimuszki 450g
Wrzodziejące zapalenie jelita grubego Zielarnia Suwalska - mieszanka o. Klimuszki 450g

Zioła na wrzody jelita grubego - Zielarnia Suwalska mieszanka o. Klimuszki 450g

56,99 zł w tym VAT
Z413
12300044

Zauważasz u siebie biegunkę, w której jest domieszka krwi i śluzu? Dokuczają Ci bóle brzucha ze skurczami? Te objawy oraz zaburzenia w motoryce przewodu pokarmowego objawiające się zaparciami albo wieloma wypróżnieniami w ciągu dnia stanowią poważne objawy problemów z jelitem grubym. Sięgnij po ziołowe wsparcie - zioła na wrzody jelita grubego. Mieszanka Zielarni Suwalskiej pozwala na ograniczenie stanu zapalnego i remisję choroby - żadne leki nie zrobią nic więcej, bowiem leczenie jelita grubego niestety nie przynosi całkowitego uzdrowienia.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • złagodzenie bólu brzucha i skurczów
  • regulacja wypróżnień
  • wyciszenie stanów zapalnych, podrażnień i owrzodzeń
  • zwiększenie pożytecznej flory bakteryjnej jelit
  • ochrona jelit - doprowadzenie do remisji WZJG

Zalecane dawkowanie i sposób użycia ziół na jelito grube: Jedną łyżkę stołową zalewamy szklanką wrzątku i pozostawiamy pod przykryciem do zaparzenia na min. 30 minut. Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu.

Składniki, zioła na zapalenie jelit: składniki po 50 g: Arcydzięgiel korzeń – Archangelica officinalis, Prawoślaz korzeń – Althaea officinalis, Kozłek lekarski kłącze – Valeriana officinalis, Podbiał liść – Tussilago farfara, Lawenda kwiat – Lavandula angustifolia, Porost islandzki – Cetraria islandica, Kruszyna kora – Frangula alnus, Perz kłącze – Elymus repens, Głóg kwiatostan – Crataegus laevigata.

Zawartość opakowania: 450 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności -  informacja od producenta: Mimo, iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

 

***

Zapalenie jelita grubego - leczenie ziołami

Zioła, w tym zioła na zapalenie jelita grubego, nie stanowią leku. Natomiast niepodważalnie przynoszą ulgę, gdy dopada zapalenie jelit; Zielarnia Suwalska to mieszanka 9 ziół  na wrzodziejące zapalenie jelit stworzona wg receptury ojca Klimuszki. Pozwala na zmniejszenie stanów zapalnych, a w przypadku początku choroby nawet na całkowite wyciszenie objawów WZJG przynajmniej na jakiś czas. 

Arcydzięgiel korzeń – działa rozkurczowo, przeciwdziała zaparciom, łagodzi bóle brzucha.

Prawoślaz korzeń – zawarte w nim śluzy powlekają błony śluzowe narządów wewnętrznych. Przynosi ulgę przy podrażnieniach, owrzodzeniach i stanach zapalnych. Reguluje wypróżnianie. Doskonałe zioło za zapalenie jelita grubego.

Kozłek lekarski - wycisza i odpręża. Poza działaniem uspokajającym związki obecne w roślinie działają wiatropędnie, żółciopędnie i rozkurczająco.

Podbiał liść – łagodzi podrażnienia błony śluzowej żołądka i jelit oraz, działa ściągająco na ich ściany.

Lawenda kwiat – zawarte w niej związki działają rozkurczowo i łagodzą bóle brzuszne

Porost islandzki – powleka błonę śluzową jelit, dzięki czemu chroni przed podrażnieniami; reguluje wypróżnienia

Kruszyna kora – zwiększa poziom wody i ciśnienia w jelicie grubym, przyspiesza działanie oczyszczające

Perz kłącze – wspiera pracę jelit i prawidłowy metabolizm - bogactwo związków prebiotycznych wzbogaca pożyteczną florę bakteryjną jelit.

Głóg kwiatostan – działa rozkurczowo, wspiera prawidłową perystaltykę jelit. 

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 450 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu