Wirusy Zielarnia Suwalska - autorska mieszanka 250g
Wirusy Zielarnia Suwalska - autorska mieszanka 250g

Zioła na wirusy ZIELARNIA SUWALSKA - AUTORSKA MIESZANKA 250G

41,00 zł w tym VAT
Z420
11100157

Zielarnia Suwalska Wirusy to mieszanka aż 15 roślin! Polecana jest szczególnie w okresie zwiększonej zachorowalności w celu uniknięcia infekcji, a w przypadku jej wystąpienia - skrócenia czasu trwania choroby. Owoc czarnego bzu, czosnek, imbir, chrzan, lukrecja, kurkuma i 9 ziół dla zwiększenia odporności i ochrony przed wirusami! Skutecznie dobrane składniki i zioła na wirusy!

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • sprawna reakcja układu immunologicznego na działanie patogenów 
  • prawidłowy stan błon śluzowych (pozwala to na sprawne usunięcie wirusów)
  • zahamowanie namnażania się wirusów, którym udało się przedostać do organizmu
  • w przypadku stosowania podczas choroby - skrócenie czasu trwania infekcji

Zioła na wirusy - zalecane dawkowanie i sposób użycia: 

1. Napar

Na szklankę naparu używamy każdorazowo kopiastą łyżeczkę ziół. Zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem do 30 min. Przecedzamy i wypijamy. Pijemy po szklance naparu 3 razy dziennie.

2. Nalewka

Przesypujemy mieszankę do dużego słoja i zalewamy 1,4l wódki. Codziennie mieszamy.. Po dwóch tygodniach odcedzamy, możemy dodać miód. Spożywamy 3 razy dziennie po pół łyżeczki.

3. Macerat olejowo-octowy

Przesypujemy mieszankę do dużego słoja, wlewamy ocet jabłkowy i olej lniany (po 1 litrze każdego). Mieszamy codziennie i po dwóch tygodniach odcedzamy. Spożywamy 3-4 razy dziennie po łyżce stołowej. 

Składniki: (Vilcacora) Czepota puszysta kora – Uncaria tomentosa, Jeżówka purpurowa ziele – Echinacea purpurea, Czarny bez owoc – Sambucus nigra, Traganek błoniasty korzeń – Astragalus membranaceus, (Oregano) Lebiodka pospolita ziele – Origanum vulgare, Nagietek lekarski płatki – Calendula officinalis, Dziewanna wielkokwiatowa kwiat – Verbascum densiflorum, Czystek szary ziele – Cistus incanus, Macierzanka piaskowa ziele – Thymus serpyllum, Tarczyca bajkalska – Scutellaria baicalensis, Czosnek zwyczajny cebula – Allium sativum, Imbir lekarski kłącze – Zingiber officinale, Chrzan pospolity kłącze – Armoracia rusticana, Lukrecja gładka korzeń – Glycyrrhiza glabra, (Kurkuma) Ostryż długi kłącze – Curcuma longa

Zawartość opakowania: 250 g

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią

Środki ostrożności -  informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

 

***

Inne informacje:

Zioła na wirusy Zielarnia Suwalska Wirusy wraz z mieszanką Odśluzowanie to doskonałe połączenie w sytuacjach, gdy infekcja już Cię dopadła i przebiega wraz z intensywnym katarem i /lub odkrztuszaniem gęstej wydzieliny: https://zdrowersi.pl/4791-odsluzowanie-zielarnia-suwalska-autorska-mieszanka-250g-na-oczyszczenie-oskrzeli-i-zatok.html. Sprawdzony sposób na oczyszczanie dróg oddechowych i  pozbywanie się chorobotwórczych patogenów - skuteczne zioła na wirusy i bakterie!

Zioła szwedzkie przeciwwirusowe

Zioła szwedzkie na wirusy pomagają przy: ospie, żółtaczce, gruźlicy. Mieszanka pomaga również oczyścić organizm z toksyn powstałych wskutek działania patogenów: https://zdrowersi.pl/6012-orion-ziola-szwedzkie-z-piolunem-902g.html.

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 250 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu