Jakie zioła na pasożyty ludzkie?Jeżeli widzisz u siebie lub Twoich najbliższych oznaki pasożytów  istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich ilość przewyższa już zdolności naszego organizmu do samooczyszczania, bo układ immunologiczny jest zbyt przeciążony. Jeśli należysz do grona zwolenników naturalnego radzenia sobie z dolegliwościami, zapraszamy do sprawdzenia, jakie zioła na pasożyty ludzkie pomogą uwolnić się od robaków i ich metabolitów:

Wrotycz pospolity – posiada substancję czynną o nazwie tujon, która działa toksycznie na nużeńce, świerzbowce i wszy. Wrotycz wzmacnia odpowiedź immunologiczną wobec wielu patogenów – bakterii, grzybów, pasożytów i wirusów.   

Ziele piołunu – zwalcza pasożyty przewodu pokarmowego (w dużych dawkach ma działanie toksyczne na glisty i owsiki). Uwaga! To zioło jest niewskazane dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Korzeń omanu wielkiego zawiera substancje czynne, które uaktywniają układ odpornościowy do zwalczania pasożytów wewnętrznych. Ponadto oczyszcza drogi oddechowe z bakterii i wirusów.
 
Goździkowiec korzenny wykazuje silne działanie antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze.
 
Liść orzecha włoskiego - hamuje rozrost niekorzystnych bakterii i drożdży w jelitach, pomaga usuwać pasożyty poprzez silne działanie odkażające, przeciwdrobnoustrojowe.
 
Kłącze tataraku - chroni jelita, reguluje wydzielanie soków trawiennych. Hamuje rozwój pasożytów przewodu pokarmowego, rozprawia się również z bakteriami, wirusami, pierwotniakami, grzybami.  Najlepsze korzyści uzyskuje się po spożywaniu ekstraktów alkoholowych.
 
Korzeń prawoślazu - działa przeciwzapalnie i osłaniająco - powleka ściany układu pokarmowego. Łagodzi stany zapalne.

Już wiemy, jakie zioła na pasożyty ludzkie warto wziąć pod uwagę. Występują one w dwóch rodzajach mieszanek ziołowych – różnią się frakcją.:
- tu znajdziesz zioła mocno rozdrobnione: Zioła na pasożyty w organizmie
- a tu mieszankę o grubszej frakcji: Zioła na robaki w organizmie
 
Klienci wielokrotnie informowali nas o skuteczności ziół Zielarni Suwalskiej. Natomiast wiadomo, że nie wszyscy są zwolennikami parzenia i picia naparów ziołowych. Jeśli należysz do tej grupy, zachęcamy do zapoznania się z preparatami w płynie lub w kapsułkach, które znajdziesz tutaj: Suplementy na pasożyty

Blog - co nowego?

Po zrobionych zakupach zajrzyj na naszego bloga

Ostatnie wpisy