Lepszy nastrój
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Lepszy nastrój

Suplementy na poprawę nastroju

Czy dbasz o swój dobrostan psychiczny?

Czy jesteś szczęśliwa / szczęśliwy? Jak oceniasz swoje życie pod kątem dominujących emocji? Czy zastanawialiście się, jakie czynniki budują nasze poczucie satysfakcji z życia? W ramach dobrostanu psychicznego można wyróżnić trzy główne zmienne kształtujące poczucie szczęścia:
- poziom doznawanych pozytywnych emocji,
- poziom szkodliwych nastrojów,
- poziom zadowolenia z życia.
Patrząc na powyższe elementy, można wysnuć prosty wniosek: im więcej pozytywnych emocji i nastrojów, tym wyższe poczucie szczęścia. Optymistom jest w życiu łatwiej: pozytywne nastawienie do ludzi i zadań sprawia, że łatwiej im osiągnąć wyznaczone cele. Mają mniej problemów z porozumieniem się i więcej wytrwałości w pokonywaniu trudności. Wykorzystanie własnych zasobów osobistych jest silnie zdeterminowanie przez nasze nastawienie, humor, nastrój. Pamiętaj, osoba z lepszym samopoczuciem jest pewniejsza siebie, pozytywniej odbierana przez otoczenie, osiąga lepsze wyniki - w wielu dziedzinach.
Przyjrzyj się swoim nastrojom… Jak często dopada Cię zły humor? A może miewasz wahania nastrojów? Jak toczą się sprawy w pracy czy w domu, gdy masz dobry humor? Co się dzieje z Tobą i otoczeniem, gdy na twarzy zarysowuje się marsowa mina? Jeśli wiesz, że reagujesz zmianą nastroju na przykre informacje lub trudno Ci zostawić troski za sobą, pamiętaj - jest na to sposób. Jedną z wielu dróg są tabletki na poprawę humoru.

Tabletki na poprawę nastroju bez recepty - jedna z dróg wsparcia

Wiadomo, że suplementy na poprawę nastroju nie są receptą na wszystkie troski świata. Ale w czasach, gdy jesteśmy zabiegani i nie zawsze mamy możliwości na pielęgnowanie slow life, tabletki na poprawę humoru mogą nam realnie pomóc. Można dobrać składniki, których nasz organizm potrzebuje najbardziej, aby polepszyć nastrój. Można dobrać formę: suplementy  na poprawę samopoczucia w płynie, w kapsułkach. A może Herbata na Dobry Dzień? Gdy masz gorący okres w pracy i wiesz, że trudniej Ci będzie zachować pozytywne nastawienie, zaparz do kubka termicznego  ulubione zioła uspokajające. Można też sięgnąć po konkretne specyfiki, których zadaniem jest podniesienie poziomu serotoniny w organizmie, ułatwiającej zasypianie, poprawiającej nastrój, usprawniającej przesył impulsów nerwowych. Takie zadanie spełnia aminokwas L-tryptophan, który dodatkowo zmniejsza napięcie nerwowe, stabilizuje samopoczucie i poprawia jakość snu. Tabletek na poprawę nastroju bez recepty jest wiele. Najważniejsze to przyjrzeć się sobie, swoim reakcjom w danych sytuacjach, aby wiedzieć, czego nasz organizm potrzebuje.

Witaminy - receptą na wiele dolegliwości

Suplementów na poprawę nastroju jest na rynku bardzo dużo. Mają często bogate, różnorodne składy. To dobrze, bo mamy wybór. Ale prawda jest taka, że bagatelizujemy rolę witamin i minerałów. Gdybyśmy byli świadomi lub mieli cały czas w głowie informacje, jak wspaniałe korzyści mają dla naszego organizmu… Rzadko kiedy sięgalibyśmy po fast foody czy sklepową przetworzoną żywność, która jest ich pozbawiona. Dbanie o zdrowie wymaga czasu: własny ogródek z warzywami, samodzielne gotowanie zdrowych dań… Wielu z nas po prostu nie ma na to możliwości. Jest to frustrujące i przygnębiające. Tym bardziej, że każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Dlatego z pomocą  mogą przyjść bezpieczne suplementy, jak na przykład witaminy na poprawę nastroju! W zależności od potrzeb: dodadzą energii, złagodzą napięcie, poprawią humor.  Zobacz poniżej, w jakich sytuacjach mogą pomóc:
- w chwilach wahania nastroju w związku z odczuwanym zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS),
- gdy masz trudności z oderwaniem się od przykrych myśli, które nie dają Ci spokoju i zaburzają Twoje poczucie bezpieczeństwa,
- jeśli reagujesz przygnębieniem w chwilach przesileń,
- gdy brakuje słońca i  dopada Cię chandra, np. w miesiącach jesienno-zimowych,
- w momentach, gdy masz obniżony poziom serotoniny.

Zakres działania witamin na poprawę humoru jest następujący:

Depremed - mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin i aminokwasu, która poprawia samopoczucie: uspokaja, relaksuje i uodparnia na stres.

Szafran Aliness - zapewnia stabilność emocjonalną i pozytywny nastrój, szczególnie u Pań przed i w trakcie okresu. Skuteczny suplement diety na libido: podwyższa je u kobiet i u mężczyzn.

Kozłek lekarski - czyli dobrze znana wszystkim waleriana, która wycisza, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Zioła na dobry nastrój - waleriana, melisa i konopie włókniste, które odprężają, relaksują. Pomagają zmniejszyć uczucie rozdrażnienia i napięcia nerwowego.

Tabletki na poprawę nastroju bez recepty nie rozwiążą wszystkich Twoich problemów z emocjami. Pomogą, wesprą doraźnie, ale warto zadbać o siebie całościowo i długofalowo - przyjrzyj się swoim potrzebom. Czego potrzebujesz, aby poczuć się lepiej? Spokojniej? Szczęśliwiej? Twoje samopoczucie leży w Twoich rękach: żaden specjalista i żaden specyfik nie pomoże, jeśli sama / sam o siebie nie zawalczysz.