Kamica nerkowa szczawianowa Zielarnia Suwalska - mieszanka ziół wg przepisu o. Klimuszki 450g
Kamica nerkowa szczawianowa Zielarnia Suwalska - mieszanka ziół wg przepisu o. Klimuszki 450g
Kam szczawianowa - nowa nazwa dla mieszanki Kamica nerkowa szczawianowa
Mieszanka ziół wg receptury ojca Klimuszki Kamica szczawianowa
Kam szczawianowa 450g Zielarnia Suwalska mieszanka ziół wg przepisu o. Klimuszki
49,99 zł w tym VAT
Z439
12300181

Producent Zielarnia Suwalska dokonał zmiany nazwy mieszanki KAMICA NERKOWA SZCZAWIANOWA na KAM SZCZAWIANOWA. Skład mieszanki i propozycja spożycia pozostają bez zmian.

Są różnie odmiany kamicy nerkowej, ale wszystkie schorzenia tego typu polegają na powstawaniu złogów - kamieni. Zielarnia Suwalska Kamica nerkowa szczawianowa to sposób na kamienie, które powstają wskutek osadzania się w nerkach szczawianu wapnia. Jeśli:
- miewasz zastoje moczu lub cofanie moczu do moczowodów,
- spożywasz za mało płynów,
- zawodowo masz kontakt z metalami ciężkimi lub siarką,
- pH Twojego moczu jest niskie,
- masz wysoki poziom wapnia
to istnieje ryzyko, że już u Ciebie występują lub jesteś w grupie osób, u których pojawiają się złogi szczawianowo-wapniowe.

Więcej szczegółów arrow_drop_down

Twoje cele:

  • zapobieganie tworzeniu się kamieni nerkowych
  • pozbycie się osadów i złogów z nerek i dróg moczowych
  • zwiększenie ilości wydalanego moczu
  • oczyszczenie i odkażenie dróg moczowych z toksyn i patogenów chorobotwórczych
  • niwelowanie stanu zapalnego w układzie moczowym
  • rozkurczenie mięśni i zmniejszenie bólu 

Zalecane dawkowanie i sposób użycia: Pijemy 3 razy dziennie po szklance naparu. Kopiastą łyżkę stołową ziół zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem min. 30 minut.

Składniki: w równych proporcjach - Mięta pieprzowa liść – Mentha piperita, Rdest ptasi ziele – Polygonum aviculare, Krwawnik pospolity ziele – Achillea millefolium, Fiołek trójbarwny ziele – Viola tricolor, Nagietek lekarski płatki – Calendula officinalis, Nawłoć pospolita ziele – Solidago virgaurea, Chaber bławatek kwiat – Centaurea cyanus, Wrzos pospolity kwiat – Calluna vulgaris, Glistnik jaskółcze ziele – Chelidonium majus.

Zioła wykorzystane do stworzenia mieszanki Zielarnia Suwalska Kamica nerkowa szczawianowa wykazują następujące działanie w obrębie układu moczowego:

Mięta pieprzowa liść – działa łagodnie moczopędnie i odkażająco na układ moczowy.

Rdest ptasi ziele – Zapobiega powstawaniu kamieni w drogach moczowych: działa moczopędnie, oczyszcza układ moczowy z osadów i złogów. Pozbywa się toksyn, nadmiaru mocznika, jonów sodu i chloru. 

Krwawnik pospolity ziele – zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych.

Fiołek trójbarwny ziele – dzięki działaniu moczopędnemu  i napotnemu oczyszcza organizm, w tym drogi moczowe. 

Nagietek lekarski płatki – łagodzi stany zapalne, oczyszcza organizm.

Nawłoć pospolita ziele –  pomoc przy wszelkich zakażeniach dróg moczowych: sprawnie reaguje na stan zapalny, oczyszcza z toksyn i kamieni. Działa moczopędnie, przeciwzapalnie i przeciwskurczowo. Pomaga i przy zapaleniu nerek i kamicy nerkowej.

Chaber bławatek kwiat – działa moczopędnie i oczyszczająco; polecany przy schorzeniach nerek, m.in. zapobiega tworzeniu się kamieni. Działa przeciwzapalnie.

Wrzos pospolity kwiat – rozkurcza i oczyszcza m.in. drogi moczowe. Działa przeciwzapalnie, moczopędnie i przeciwobrzękowo, więc jest idealny w przypadku infekcji układu moczowego. Reguluje pracę nerek, wypłukuje z nich osad.

Glistnik jaskółcze ziele – działa moczopędnie, przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo; radzi sobie z wieloma patogenami: wirusami, pierwotniakami, bakteriami i grzybami.

Zawartość opakowania: 450 g.

Sposób przechowywania: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed wilgocią.

Środki ostrożności - informacja od producenta: Mimo iż wierzymy w leczniczą moc ziół, zgodnie z prawem, oferowane przez nas produkty nie stanowią leku i nie powinny być jako takie traktowane. Informacje zamieszczone na stronie mówią o propozycjach użycia jednak nie stanowią profesjonalnej porady medycznej ani instrukcji użycia. W żadnym wypadku treści na stronie nie stanowią substytutu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą i nie powinny być traktowane jako zalecenia medyczne. Jednocześnie zaznaczamy, że diagnozę stawiać może tylko uprawniony do tego lekarz w oparciu o przeprowadzony wywiad i zlecone badania medyczne.

Producent: Zielarnia Suwalska

Kamica nerkowa szczawianowa Zielarnia Suwalska - mieszanka ziół wg przepisu o. Klimuszki 450g

Parametry

Postać suplementu: susz
Vege: tak
Waga: 450 g

16 innych produktów w tej samej kategorii:

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TEŻ

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu